Omron Automation & Safety MS4800S-20-0280-10X-10R
MS4800S-20-0280-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0280-10X-10R
Datasheet Download
MS4800S-20-0280-10X-10R.pdf
Availability of MS4800S-20-0280-10X-10R
QUANTITY
MS4800S-20-0280-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0280-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0280-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0280-10X-10R
Related LinksMS4800S-20-, MS4800S-20-0280-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-20-0280-10X-10R Details Description
Related parts for MS4800S-20-0280-10X-10R
IC INVERTER 8-INPUT 20SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 120UH 3.5A 94 MOHM TH datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE 4PDT 5A 6V datasheet.pdf
KIT EVAL MODULE FOR CC2550 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 36-72VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
IC SWITCH TRIPLE SPDT 16QFN datasheet.pdf
RES 750K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CRYSTAL 26.000000 MHZ datasheet.pdf
CRYSTAL 25.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf