Omron Automation & Safety MS4800S-20-0360-X
MS4800S-20-0360-X picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0360-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MS4800S-20-0360-X.pdf
Availability of MS4800S-20-0360-X
QUANTITY
MS4800S-20-0360-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0360-X
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0360-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0360-X
Related LinksMS4800S-, MS4800S-20-0360-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-20-0360-X Details Description
Related parts for MS4800S-20-0360-X
Crystal 8.0000MHz 20ppm 18pF 72 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES 9.31K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
40MHZ INDUSTRIAL SCOPEMETER+SCC datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
TERMINAL END PLATE 2MM GREY datasheet.pdf
STRIP MARKER 11 STD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf