Omron Automation & Safety MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
Datasheet Download
MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX.pdf
Availability of MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
QUANTITY
MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX Details Description
Related parts for MS4800S-20-0480-10X-10R-RMX
RES SMD 2.55KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 125MA 48V datasheet.pdf
FIXED IND 175UH 6A 68 MOHM TH datasheet.pdf
96P.IEC-C FEM.CONN. datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 11.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V LVDS HIGH 20PPM datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
BUSBARS datasheet.pdf
CAP 150 UF 20% 35 V datasheet.pdf