Omron Automation & Safety MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
Datasheet Download
MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX.pdf
Availability of MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
QUANTITY
MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX Details Description
Related parts for MS4800S-20-0960-15X-10R-RMX
RES SMD 11.3K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 40MA 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 5.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
IC AFE 24BIT 32KSPS 4CH 64NFBGA datasheet.pdf
RES 250 OHM 0.3W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 29.2VC PLAD datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1A 800V 4DIP datasheet.pdf
4MM PLUG DIY SCREW WHITE datasheet.pdf