Omron Automation & Safety MS4800S-20-0960-15X-15R
MS4800S-20-0960-15X-15R picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-0960-15X-15R
Datasheet Download
MS4800S-20-0960-15X-15R.pdf
Availability of MS4800S-20-0960-15X-15R
QUANTITY
MS4800S-20-0960-15X-15R Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-0960-15X-15R
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-0960-15X-15R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-0960-15X-15R
Related LinksMS4800S-20-, MS4800S-20-0960-15X-15R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MS4800S-20-0960-15X-15R Details Description
Related parts for MS4800S-20-0960-15X-15R
IC PLD 8MC 15NS 20DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 180MA 750 MOHM datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.085" NYLON 9.65MM datasheet.pdf
RES 12.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.7 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 102 TYPE D 7POS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15W 15V 1A datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 6SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 3.81MM BLK R/A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC datasheet.pdf