Omron Automation & Safety MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
Datasheet Download
MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800S-20-1160-10X-10R-RM2AP
IC TIMER CTRL IGBT/MOSFET 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 400KSPS 20-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 56PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HEADR 26POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
RES 32.8K OHM 10W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 8A 1000V GBU datasheet.pdf