Omron Automation & Safety MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
Datasheet Download
MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MS4800S-40-1440-10X-10R-RM2AP
CONN FMALE RCPT 7POS REAR PNL MT datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 8.66K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 REC datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZE16 M25 datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
ENCODER ROTARY datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 37POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 35A 48V datasheet.pdf