Omron Automation & Safety MSF4800-20-0320-X2
MSF4800-20-0320-X2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-20-0320-X2
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-20-0320-X2.pdf
Availability of MSF4800-20-0320-X2
QUANTITY
MSF4800-20-0320-X2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-20-0320-X2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-20-0320-X2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-20-0320-X2
Related LinksMSF4800-2, MSF4800-20-0320-X2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-20-0320-X2 Details Description
Related parts for MSF4800-20-0320-X2
Crystal 14.31818MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
MARKING TAGS DIN 12MM datasheet.pdf
LIMIT AND ENCLOSED REPLACEMENT datasheet.pdf
RES 642K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP POLY 0.68UF 20% 63V SMD datasheet.pdf
RT334015 datasheet.pdf
TV 6C 6#22D SKT PLUG datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 120V datasheet.pdf