Omron Automation & Safety MSF4800-20-1000-XR2
MSF4800-20-1000-XR2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-20-1000-XR2
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-20-1000-XR2.pdf
Availability of MSF4800-20-1000-XR2
QUANTITY
MSF4800-20-1000-XR2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-20-1000-XR2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-20-1000-XR2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-20-1000-XR2
Related LinksMSF4800-2, MSF4800-20-1000-XR2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-20-1000-XR2 Details Description
Related parts for MSF4800-20-1000-XR2
CONN JACK STD INSUL HORIZ BROWN datasheet.pdf
IC MPU I960 25MHZ 132QFP datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 46POS SGL 30GOLD datasheet.pdf
SENSOR 5PSI GAUGE datasheet.pdf
RES SMD 39K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC 16BIT 100KHZ SMPL ADC 28-SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle HDMI 19 Position Through Hole, Right Angle, Vertical datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ6B M32 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf