Omron Automation & Safety MSF4800-30-0880-R2
MSF4800-30-0880-R2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-30-0880-R2
Brief Description
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-30-0880-R2.pdf
Availability of MSF4800-30-0880-R2
QUANTITY
MSF4800-30-0880-R2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-30-0880-R2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-30-0880-R2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-30-0880-R2
Related LinksMSF4800-3, MSF4800-30-0880-R2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-30-0880-R2 Details Description
Related parts for MSF4800-30-0880-R2
CONN JACK WATERPROOF 4POS FEMALE datasheet.pdf
CONV DC-DC 15A 48VIN 5/3.3V IPD datasheet.pdf
RES SMD 51.1 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 1767MHZ 0603 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 30V 1.13A SOT-23 datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE SCKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD datasheet.pdf
THERM TRANS VINYL 1.00 W datasheet.pdf
MICRO 9C PIN 5" RBW 11/26 JP datasheet.pdf
OSC VCTCXO 40.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf