Omron Automation & Safety MSF4800-30-0920-XR2
MSF4800-30-0920-XR2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-30-0920-XR2
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800-30-0920-XR2.pdf
Availability of MSF4800-30-0920-XR2
QUANTITY
MSF4800-30-0920-XR2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-30-0920-XR2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-30-0920-XR2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-30-0920-XR2
Related LinksMSF4800-3, MSF4800-30-0920-XR2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-30-0920-XR2 Details Description
Related parts for MSF4800-30-0920-XR2
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC TXRX RS485 20MBPS 8MSOP datasheet.pdf
ADAPTER QFP44 FOR 8051 DEVICES datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 4.87 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP datasheet.pdf
FIXED IND 110UH 66MA 13 OHM TH datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf