Omron Automation & Safety MSF4800-30-1480-XR2
MSF4800-30-1480-XR2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-30-1480-XR2
Datasheet Download
MSF4800-30-1480-XR2.pdf
Availability of MSF4800-30-1480-XR2
QUANTITY
MSF4800-30-1480-XR2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-30-1480-XR2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-30-1480-XR2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-30-1480-XR2
Related LinksMSF4800-3, MSF4800-30-1480-XR2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-30-1480-XR2 Details Description
Related parts for MSF4800-30-1480-XR2
CONN HEADER 5POS .100" STR TIN datasheet.pdf
RES SMD 5.49K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
CONN ADAPTER 9P-9P F-M PNL MNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN datasheet.pdf
CAP CER 30PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
DDR2-800 4GB 200PIN SODIMM datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 22POS THRUHL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT RA datasheet.pdf