Omron Automation & Safety MSF4800-40-1080-XR2
MSF4800-40-1080-XR2 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800-40-1080-XR2
Datasheet Download
MSF4800-40-1080-XR2.pdf
Availability of MSF4800-40-1080-XR2
QUANTITY
MSF4800-40-1080-XR2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800-40-1080-XR2
Internal Part NumberEIS-MSF4800-40-1080-XR2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800-40-1080-XR2
Related LinksMSF4800-4, MSF4800-40-1080-XR2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800-40-1080-XR2 Details Description
Related parts for MSF4800-40-1080-XR2
TRANS PNP 80V 1.5A TO-126 datasheet.pdf
RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
EMI FILTER 250VAC 16A DIN RAIL datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 2.2UH SMD datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 11.77"L X 9.9"W datasheet.pdf
CABLE RG142 N TYP PLUG-PLUG 48" datasheet.pdf
SWITCH SLIDE datasheet.pdf
Connector Socket 49 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf