Omron Automation & Safety MSF4800A-20-0280-20-1280
MSF4800A-20-0280-20-1280 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-20-0280-20-1280
Datasheet Download
MSF4800A-20-0280-20-1280.pdf
Availability of MSF4800A-20-0280-20-1280
QUANTITY
MSF4800A-20-0280-20-1280 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-20-0280-20-1280
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-20-0280-20-1280
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-20-0280-20-1280
Related LinksMSF4800A-20-, MSF4800A-20-0280-20-1280 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800A-20-0280-20-1280 Details Description
Related parts for MSF4800A-20-0280-20-1280
HOOK-UP STRND 16AWG BLUE 100' datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125" datasheet.pdf