Omron Automation & Safety MSF4800A-20-0840-10X-10R
MSF4800A-20-0840-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-20-0840-10X-10R
Datasheet Download
MSF4800A-20-0840-10X-10R.pdf
Availability of MSF4800A-20-0840-10X-10R
QUANTITY
MSF4800A-20-0840-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-20-0840-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-20-0840-10X-10R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-20-0840-10X-10R
Related LinksMSF4800A-20-, MSF4800A-20-0840-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800A-20-0840-10X-10R Details Description
Related parts for MSF4800A-20-0840-10X-10R
SOLDER RA 21AWG 63/37 1LB datasheet.pdf
MODULE PC CARD SNGL LAN 12PCMCIA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 34A TO-220AB FP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL VOUT 14-DFN datasheet.pdf
CONN FFC TOP 10POS 2.54MM R/A datasheet.pdf
CONN RCPT 37 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 15MA 1.05 OHM SMD datasheet.pdf