Omron Automation & Safety MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
MSF4800A-30-0800-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800A-30-0800-10X-10R-P.pdf
Availability of MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
QUANTITY
MSF4800A-30-0800-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
MSF4800A-30-0800-10X-10R-P Details Description
Related parts for MSF4800A-30-0800-10X-10R-P
RES SMD 470K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.55KOHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CPMM JEADER HI-SPEED DUAL 40POS datasheet.pdf
EXTRACT. TOOL H3 RCPT TERM (9890 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf