Omron Automation & Safety MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
MSF4800A-30-1000-10X-10R-P picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800A-30-1000-10X-10R-P.pdf
Availability of MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
QUANTITY
MSF4800A-30-1000-10X-10R-P Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
Internal Part NumberEIS-MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
MSF4800A-30-1000-10X-10R-P Details Description
Related parts for MSF4800A-30-1000-10X-10R-P
POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 1.5V datasheet.pdf
RES SMD 2.67K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CONN HDR 70POS 0.4MM SMD GOLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.85V 0.15A 4X2SON datasheet.pdf