Omron Automation & Safety MSF4800S-14-0320-10X-10R
MSF4800S-14-0320-10X-10R picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-14-0320-10X-10R
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-14-0320-10X-10R.pdf
Availability of MSF4800S-14-0320-10X-10R
QUANTITY
MSF4800S-14-0320-10X-10R Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-14-0320-10X-10R
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-14-0320-10X-10R
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-14-0320-10X-10R
Related LinksMSF4800S-14-, MSF4800S-14-0320-10X-10R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-14-0320-10X-10R Details Description
Related parts for MSF4800S-14-0320-10X-10R
RES SMD 12.1 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92-3 datasheet.pdf
CAP CER 5.3PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A DDPAK datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 108MHZ SOIC datasheet.pdf
INTERFACE MODULE datasheet.pdf
MASONRY PUSH MNT STAND BL .31 datasheet.pdf
RES ARRAY 10 RES 180 OHM 20SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V 20% X6S 1210 datasheet.pdf