Omron Automation & Safety MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1 picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1.pdf
Availability of MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
QUANTITY
MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1 Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1 Details Description
Related parts for MSF4800S-14-0680-10X-10R-SB1
RESISTOR KIT 1-75 1/16W 850PCS datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
RES 27 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 22POS 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
RES 24.3K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf