Omron Automation & Safety MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MSF4800S-20-0360-10X-10R-RM2A
RES SMD 35.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC PROCESSOR CAR RAD SGNL SO-28 datasheet.pdf
RES 66.5 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 500PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 152 TYPE D 8POS datasheet.pdf
EMITTER VISIBLE 525NM 20MA RAD datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
TX-D RELAY2 FORM C 1.5V datasheet.pdf