Omron Automation & Safety MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MSF4800S-20-0600-10X-10R-RM2A
FIXED IND 82UH 170MA 2.2 OHM SMD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 48TSSOP datasheet.pdf
DEV EVALUATION KIT SH-2A (WS) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
POWER DIVIDER 3WAY 500MHZ-2GHZ datasheet.pdf
RES SMD 0.01 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN 9POS 1.5MM CRIMP datasheet.pdf