Omron Automation & Safety MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
Datasheet Download
MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A.pdf
Availability of MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
QUANTITY
MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A Details Description
Related parts for MSF4800S-20-0800-10X-10R-RM2A
CONN HEADER 10POS .156 VERT TIN datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 24VDC 0402 datasheet.pdf
MODULE POWER ENTRY WIRE LEAD 1A datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
POWER ENTRY MOD W/ FLTR 6A M5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
TVS DIODE 96VWM 162.75VC P600 datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
PCLAMP .4724'' MAXBUNDIA 1.003'' datasheet.pdf
17W5 F R/A .283 40A POWER datasheet.pdf