Omron Automation & Safety MSF4800S-20-1120-X
MSF4800S-20-1120-X picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-1120-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-20-1120-X.pdf
Availability of MSF4800S-20-1120-X
QUANTITY
MSF4800S-20-1120-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-1120-X
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-1120-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-1120-X
Related LinksMSF4800S-, MSF4800S-20-1120-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-20-1120-X Details Description
Related parts for MSF4800S-20-1120-X
RES 22 OHM 7W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER 3-TERM 125MHZ 300MA SMD datasheet.pdf
IDC CABLE - APR20B/AE20M/APR20B datasheet.pdf
IC DECODER 3-8 LINE 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS 3.81MM datasheet.pdf
3-BUTTON STA.COVERPLATE ASSY datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf