Omron Automation & Safety MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
Datasheet Download
MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MSF4800S-20-1400-10X-10R-RM2AP
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
OSC XO 12.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL R/A 16POS datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
TRIMMER 1.5M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 23POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf