Omron Automation & Safety MSF4800S-30-1040-X
MSF4800S-30-1040-X picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-30-1040-X
Brief Description
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN
Datasheet Download
MSF4800S-30-1040-X.pdf
Availability of MSF4800S-30-1040-X
QUANTITY
MSF4800S-30-1040-X Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-30-1040-X
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-30-1040-X
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-30-1040-X
Related LinksMSF4800S-, MSF4800S-30-1040-X Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-30-1040-X Details Description
Related parts for MSF4800S-30-1040-X
TOOL CRIMP SPLICE 12-22AWG datasheet.pdf
CAP CER 430PF 200V 1111 datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 68 OHM 5% AXL datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 24VIN 15VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf