Omron Automation & Safety MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
Datasheet Download
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP.pdf
Availability of MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
QUANTITY
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP Details Description
Related parts for MSF4800S-30-1200-10X-10R-RM2AP
IDC CABLE-APR30A/ AE34G / APR30A datasheet.pdf
FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
OUTPUT MODULE AC 20MA 15VDC datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 20POS GOLD T/H datasheet.pdf
RES SMD 3.01KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED PRISM 2MM SQ ORN 605NM SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 5.9A 8-SOIC datasheet.pdf
RES 1.72M OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 15.4 OHM 1% 30W datasheet.pdf
LJT 55C 55#22D PIN RECP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 0.38A SOT23 datasheet.pdf