Omron Automation & Safety MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
Datasheet Download
MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX.pdf
Availability of MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
QUANTITY
MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX Details Description
Related parts for MSF4800S-40-0960-10X-10R-RMX
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CARD EDGE .100 SPACING datasheet.pdf
CONN 44POS 2MM IDC SOCKET 30AU datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
IC FLASH 64MBIT 85NS 56TSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 24VOUT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf