Omron Automation & Safety MSF4800S-40-1200-15X-15R
MSF4800S-40-1200-15X-15R picture photo
Mfg. Part Number
MSF4800S-40-1200-15X-15R
Datasheet Download
MSF4800S-40-1200-15X-15R.pdf
Availability of MSF4800S-40-1200-15X-15R
QUANTITY
MSF4800S-40-1200-15X-15R Order Process
Ship out your order
Specifications of MSF4800S-40-1200-15X-15R
Internal Part NumberEIS-MSF4800S-40-1200-15X-15R
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSF4800S-40-1200-15X-15R
Related LinksMSF4800S-40-, MSF4800S-40-1200-15X-15R Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MSF4800S-40-1200-15X-15R Details Description
Related parts for MSF4800S-40-1200-15X-15R
CIR BRKR 200MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
FUSE GLASS 600MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
RES 18K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 16.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 19MM datasheet.pdf