Vishay/Dale MSP08A03100RFEJ
MSP08A03100RFEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08A03100RFEJ
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08A03100RFEJ.pdf
Availability of MSP08A03100RFEJ
QUANTITY
MSP08A03100RFEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08A03100RFEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08A03100RFEJ
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package28
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMSP
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)100
Tolerance±1%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-SIP
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08A03100RFEJ
Related LinksMSP08A0, MSP08A03100RFEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08A03100RFEJ Details Description
Related parts for MSP08A03100RFEJ
WASHER SHOULDER 1/4 NYLON datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 16A DO203AA datasheet.pdf
RELAY SSR 120VAC 3A TRIAC 4-SIP datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 50V R2H AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 1000PSI 7/16-20-2B 4.5V datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 350mA Automotive 8-SOIC-EP datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS R/A TIN .100 datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 9.76 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf