Vishay/Dale MSP08C033K30GEJ
MSP08C033K30GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP08C033K30GEJ
Manufacturer
Product Category
Resistor Networks, Arrays
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 8SIP
Datasheet Download
MSP08C033K30GEJ.pdf
Availability of MSP08C033K30GEJ
QUANTITY
MSP08C033K30GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP08C033K30GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP08C033K30GEJ
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package28
Category Resistors
FamilyResistor Networks, Arrays
SeriesMSP
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)3.3k
Tolerance±2%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element400mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-SIP
Supplier Device Package8-SIP
Size / Dimension0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Height0.350" (8.89mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP08C033K30GEJ
Related LinksMSP08C0, MSP08C033K30GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP08C033K30GEJ Details Description
Related parts for MSP08C033K30GEJ
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
CABLE MMCX RA-SMA JACK RG316 18" datasheet.pdf
IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 300KHZ RRO 16QSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W +/-5VOUT SMD datasheet.pdf
LED 3MM QUAD LEVEL G,G,R/G,R/G datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 10.54MM datasheet.pdf
KK 100 HDR ASSY RA BKWY 7POS TIN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf