Vishay/Dale MSP10A016K80GEJ
MSP10A016K80GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP10A016K80GEJ
Brief Description
RES ARRAY 9 RES 6.8K OHM 10SIP
Datasheet Download
MSP10A016K80GEJ.pdf
Availability of MSP10A016K80GEJ
QUANTITY
MSP10A016K80GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP10A016K80GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP10A016K80GEJ
PackagingTube
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)6.8k
Tolerance±2%
Number of Resistors9
Number of Pins10
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP10A016K80GEJ
Related LinksMSP10A0, MSP10A016K80GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP10A016K80GEJ Details Description
Related parts for MSP10A016K80GEJ
RES SMD 56 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
ADAPTER THERMOCOUPLE TYPE K datasheet.pdf
C/A 50.125 24FIB PLE MPO datasheet.pdf
T5007, 1N/C + 1N/O, S. STEEL HEA datasheet.pdf
FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK datasheet.pdf
VARISTOR 35.1V 1KA DISC 7MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
500 TB PLU PLU SOLID datasheet.pdf
SW MINI SPDT HINGE LEVER 250V datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 3A datasheet.pdf