Vishay/Dale MSP10A0310K0GEJ
MSP10A0310K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP10A0310K0GEJ
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP
Datasheet Download
MSP10A0310K0GEJ.pdf
Availability of MSP10A0310K0GEJ
QUANTITY
MSP10A0310K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP10A0310K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP10A0310K0GEJ
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)10k
Tolerance±2%
Number of Resistors5
Number of Pins10
Power Per Element300mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP10A0310K0GEJ
Related LinksMSP10A0, MSP10A0310K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP10A0310K0GEJ Details Description
Related parts for MSP10A0310K0GEJ
DIP CABLE - HDM20H/AE20M/X datasheet.pdf
TWIST LOCK DUAL .7"DIA 3.60" L datasheet.pdf
CAP CER 56PF 150V 0606 datasheet.pdf
IC HEX INVERT BUFF/CONV 16SO datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC BUFFER 3ST HEX 16-TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM datasheet.pdf
CONN HDR 26POS 0.070 T/H TIN datasheet.pdf
SAC-3P-M 8MR/ 5 0-600 FB datasheet.pdf
THRMLLY COND PAD SQ 20MM 250/PK datasheet.pdf