Vishay/Dale MSP10A05131AGEJ
MSP10A05131AGEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP10A05131AGEJ
Brief Description
RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP
Datasheet Download
MSP10A05131AGEJ.pdf
Availability of MSP10A05131AGEJ
QUANTITY
MSP10A05131AGEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP10A05131AGEJ
Internal Part NumberEIS-MSP10A05131AGEJ
PackagingTube
Circuit TypeDual Terminator
Resistance (Ohms)220, 330
Tolerance±2%
Number of Resistors16
Number of Pins10
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP10A05131AGEJ
Related LinksMSP10A0, MSP10A05131AGEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP10A05131AGEJ Details Description
Related parts for MSP10A05131AGEJ
CAP CER 1000PF 3KV X7R RADIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG RED 50' datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SP4T 300MA 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 8 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
RES 1.67K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 118K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
OSC XO 150.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf