Vishay/Dale MSP10C0347K0GEJ
MSP10C0347K0GEJ picture photo
Mfg. Part Number
MSP10C0347K0GEJ
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP
Datasheet Download
MSP10C0347K0GEJ.pdf
Availability of MSP10C0347K0GEJ
QUANTITY
MSP10C0347K0GEJ Order Process
Ship out your order
Specifications of MSP10C0347K0GEJ
Internal Part NumberEIS-MSP10C0347K0GEJ
PackagingTube
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)47k
Tolerance±2%
Number of Resistors5
Number of Pins10
Power Per Element400mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package10-SIP
Size / Dimension0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Height0.350" (8.89mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSP10C0347K0GEJ
Related LinksMSP10C0, MSP10C0347K0GEJ Datasheet, Vishay/Dale Distributor
MSP10C0347K0GEJ Details Description
Related parts for MSP10C0347K0GEJ
IC ENERGY METERING 3PHASE 24SOIC datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC .094DIA TINLEAD datasheet.pdf
IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 14AWG BLACK 100' datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER SFX 10/23 NE datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.1W ES6 datasheet.pdf