GeneSiC Semiconductor MSRT15060(A)D
MSRT15060(A)D picture photo
Mfg. Part Number
MSRT15060(A)D
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 600V 150A 3TOWER
Datasheet Download
MSRT15060(A)D.pdf
Availability of MSRT15060(A)D
QUANTITY
MSRT15060(A)D Order Process
Ship out your order
Specifications of MSRT15060(A)D
Internal Part NumberEIS-MSRT15060(A)D
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MSRT15060(A)D
Related LinksMSRT15, MSRT15060(A)D Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MSRT15060(A)D Details Description
Related parts for MSRT15060(A)D
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0504 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 26.1K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CABLE 13POS .100 JUMPER 6 INCH datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf