Micron Technology MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
MT29F128G08CBEABH6-12:A TR picture photo
Mfg. Part Number
MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
Brief Description
IC FLASH 128GBIT
Datasheet Download
MT29F128G08CBEABH6-12:A TR.pdf
Availability of MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
QUANTITY
MT29F128G08CBEABH6-12:A TR Order Process
Ship out your order
Specifications of MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
Internal Part NumberEIS-MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
Series-
Packaging-
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Package / Case-
Supplier Device Package-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
Related LinksMT29F128G08CB, MT29F128G08CBEABH6-12:A TR Datasheet, Micron Technology Distributor
MT29F128G08CBEABH6-12:A TR Details Description
Related parts for MT29F128G08CBEABH6-12:A TR
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 2MHZ 8SO datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 20PPM datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
IMPRASSY6PR10CRG0.39SNNOKEY datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 20A PUSH-PULL datasheet.pdf