Micron Technology MT36VDDF25672Y-40BF2
MT36VDDF25672Y-40BF2 picture photo
Mfg. Part Number
MT36VDDF25672Y-40BF2
Brief Description
MODULE DDR 2GB 184-DIMM
Datasheet Download
MT36VDDF25672Y-40BF2.pdf
Availability of MT36VDDF25672Y-40BF2
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
MT36VDDF25672Y-40BF2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MT36VDDF25672Y-40BF2
Internal Part NumberEIS-MT36VDDF25672Y-40BF2
Series-
Memory TypeDDR SDRAM
Memory Size2GB
Speed400MT/s
Package / Case184-DIMM
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT36VDDF25672Y-40BF2
Related LinksMT36VDDF25, MT36VDDF25672Y-40BF2 Datasheet, Micron Technology Distributor
MT36VDDF25672Y-40BF2 Details Description
Related parts for MT36VDDF25672Y-40BF2
RES SMD 6.81KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 40 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE BNC MALE RG223/U 1FT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 180VWM 304.92VC AXIAL datasheet.pdf
CONN SHUNT 12POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 4.8A 24 MOHM SMD datasheet.pdf