| Internal Part Number | EIS-MT5LSDT872AG-133G1 | |
| Lead Free Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant | |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) | |
| Production Status (Lifecycle) | Obsolete / Discontinued | |
| Condition | New & Unused, Original Sealed | |
| Standard Package | 100 | |
| Category | Memory Cards, Modules | |
| Family | Memory - Modules | |
| Series | - | |
| Memory Type | SDRAM | |
| Memory Size | 64MB | |
| Speed | 133MHz | |
| Package / Case | 168-DIMM | |
| Weight | 0.001 KG | |
| Application | Email for details | |
| Alternative Part (Replacement) | MT5LSDT872AG-133G1 | |
| Related Links | MT5LSDT87, MT5LSDT872AG-133G1 Datasheet, Micron Technology Distributor | |
 | PHDR-20VS | CONN HOUSING PHD 20POS 2MM DUAL | datasheet.pdf | |
 | ZRT100GC2TC | IC VREF SHUNT 9.8V SOT223 | datasheet.pdf | |
 | RT1206CRD07976KL | RES SMD 976K OHM 0.25% 1/4W 1206 | datasheet.pdf | |
 | KMPC8547VUAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | datasheet.pdf | |
 | ERJ-2RKF8203X | RES SMD 820K OHM 1% 1/10W 0402 | datasheet.pdf | |
 | 3-1734053-4 | CONN DDR II 240P SOCKET 15GOLD | datasheet.pdf | |
 | C3R002.30.10 | MULTI-PAIR 4COND 24AWG GRY 1000' | datasheet.pdf | |
 | DJT16E23-21PN-LC | CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN | datasheet.pdf | |
 | 852-80-084-10-001101 | CONN HDR 84POS 1.27MM T/H | datasheet.pdf | |