Aptina-ON Semiconductor MT9M032C12STMUH ES
MT9M032C12STMUH ES picture photo
Mfg. Part Number
MT9M032C12STMUH ES
Manufacturer
Product Category
Evaluation Boards - Sensors
Brief Description
PARALLEL HEADBOARD FOR MT9M032
Datasheet Download
MT9M032C12STMUH ES.pdf
Availability of MT9M032C12STMUH ES
QUANTITY
MT9M032C12STMUH ES Order Process
Ship out your order
Specifications of MT9M032C12STMUH ES
Internal Part NumberEIS-MT9M032C12STMUH ES
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyEvaluation Boards - Sensors
SeriesDigitalClarity®
Sensor TypeCMOS Imaging, Monochrome
Sensing Range1.6 Megapixel
InterfaceUSB
Sensitivity30, 60 fps
Voltage - Supply1.7 V ~ 3.1 V
EmbeddedNo
Supplied ContentsSensor Headboard with Lens
Utilized IC / PartMT9M032
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT9M032C12STMUH ES
Related LinksMT9M032C1, MT9M032C12STMUH ES Datasheet, Aptina-ON Semiconductor Distributor
MT9M032C12STMUH ES Details Description
Related parts for MT9M032C12STMUH ES
TOOL DIE SET FOR SIZE 8 COAX RF datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 8A ITO220AC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX 3-8 16-SOIC datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT 5A 125V datasheet.pdf
LCD TFT 4.4" 320X240 datasheet.pdf