Aptina-ON Semiconductor MT9V034C12STMH ES
MT9V034C12STMH ES picture photo
Mfg. Part Number
MT9V034C12STMH ES
Manufacturer
Product Category
Evaluation Boards - Sensors
Brief Description
KIT HEADBOARD FOR MT9V034 MONO
Datasheet Download
MT9V034C12STMH ES.pdf
Availability of MT9V034C12STMH ES
QUANTITY
MT9V034C12STMH ES Order Process
Ship out your order
Specifications of MT9V034C12STMH ES
Internal Part NumberEIS-MT9V034C12STMH ES
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyEvaluation Boards - Sensors
SeriesDigitalClarity®
Sensor TypeCMOS Imaging, Monochrome
Sensing RangeVGA
InterfaceUSB
Sensitivity60 fps
Voltage - Supply-
EmbeddedNo
Supplied ContentsSensor Headboard with Lens
Utilized IC / PartMT9V034
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MT9V034C12STMH ES
Related LinksMT9V034C, MT9V034C12STMH ES Datasheet, Aptina-ON Semiconductor Distributor
MT9V034C12STMH ES Details Description
Related parts for MT9V034C12STMH ES
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .125 EXTEND datasheet.pdf
KIT DEV FOR CC1101DK868-915 datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 1.2A SYNC 10SON datasheet.pdf
DIODE ZENER 23.9V 1W PMDU datasheet.pdf
CABLE SERVOMOTOR FOR CNB 50M datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V 5% BP 0805 datasheet.pdf
1.5MINICTDRAWER22PREC datasheet.pdf
DIN-SIGNAL C025MS-3 0C1-2 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256K FLASH 64-LQFP datasheet.pdf
CAP POLY 150UF 20% 25V T/H datasheet.pdf