Panduit MTPC4H-E10-C39
MTPC4H-E10-C39 picture photo
Mfg. Part Number
MTPC4H-E10-C39
Manufacturer
Product Category
Cable Ties - Holders and Mountings
Brief Description
CABLE TIE PLATE ROUNDED EDGE
Datasheet Download
MTPC4H-E10-C39.pdf
Availability of MTPC4H-E10-C39
QUANTITY
MTPC4H-E10-C39 Order Process
Ship out your order
Specifications of MTPC4H-E10-C39
Internal Part NumberEIS-MTPC4H-E10-C39
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties - Holders and Mountings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MTPC4H-E10-C39
Related LinksMTPC4H-, MTPC4H-E10-C39 Datasheet, Panduit Distributor
MTPC4H-E10-C39 Details Description
Related parts for MTPC4H-E10-C39
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMB datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 18AWG BROWN 100' datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV 2CH TRANS 8-SOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 1.82K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 28K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
VHDM BP 8R 10C SIG ADV MATE SHLD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf