GeneSiC Semiconductor MURTA20060R
MURTA20060R picture photo
Mfg. Part Number
MURTA20060R
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE GP 600V 200A 3TOWER
Datasheet Download
MURTA20060R.pdf
Availability of MURTA20060R
QUANTITY
MURTA20060R Order Process
Ship out your order
Specifications of MURTA20060R
Internal Part NumberEIS-MURTA20060R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package18
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MURTA20060R
Related LinksMURTA, MURTA20060R Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MURTA20060R Details Description
Related parts for MURTA20060R
CONN HEADER VERT .156 8POS 30AU datasheet.pdf
DIODE VAR CAP 30V 20MA SOD-323 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC FLOATING POINT DSP 144 HTQFP datasheet.pdf
DL2-3C/C CABLE CLAMP KIT datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 78W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 2.5A 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
LED PM INDICATOR PROMINENT RED datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf