GeneSiC Semiconductor MURTA20060R
MURTA20060R picture photo
Mfg. Part Number
MURTA20060R
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE GP 600V 200A 3TOWER
Datasheet Download
MURTA20060R.pdf
Availability of MURTA20060R
QUANTITY
MURTA20060R Order Process
Ship out your order
Specifications of MURTA20060R
Internal Part NumberEIS-MURTA20060R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package18
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MURTA20060R
Related LinksMURTA, MURTA20060R Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MURTA20060R Details Description
Related parts for MURTA20060R
Connector Receptacle 44 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
BAG SHLD METAL-IN ZIP 8X8 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
VOLT DETECT IC N-CH OD 3.0V TO92 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 13POS CABLE PIN datasheet.pdf
RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
OSC MEMS 148.3516MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf