TE Connectivity Raychem Cable Protection MV-254097-10-8A
MV-254097-10-8A picture photo
Mfg. Part Number
MV-254097-10-8A
Datasheet Download
MV-254097-10-8A.pdf
Availability of MV-254097-10-8A
QUANTITY
MV-254097-10-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MV-254097-10-8A
Internal Part NumberEIS-MV-254097-10-8A
Label TypeDie-Cut
Label Size1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MV-254097-10-8A
MV-254097-10-8A Details Description
Related parts for MV-254097-10-8A
FIXED IND 33UH 2.8A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 499K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FAN AXIAL 119X38MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CAP ROCKER RECTANGULAR WHITE datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 28.8MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 120OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CONN HEADER LOW-PRO 64POS GOLD datasheet.pdf