TE Connectivity Raychem Cable Protection MV-254254-10-8A
MV-254254-10-8A picture photo
Mfg. Part Number
MV-254254-10-8A
Datasheet Download
MV-254254-10-8A.pdf
Availability of MV-254254-10-8A
QUANTITY
MV-254254-10-8A Order Process
Ship out your order
Specifications of MV-254254-10-8A
Internal Part NumberEIS-MV-254254-10-8A
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Label TypeDie-Cut
Label Size1.00" x 1.00" (25.4mm x 25.4mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MV-254254-10-8A
MV-254254-10-8A Details Description
Related parts for MV-254254-10-8A
IC OPAMP VFB 700MHZ SOT23-5 datasheet.pdf
TRANS PNP 20V 4.5A E-LINE datasheet.pdf
IC OCT TRANSP D-TYP LATCH 20SOIC datasheet.pdf
RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 4V 10% 1410 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 100W datasheet.pdf