JAE Electronics MX23A18SF3
MX23A18SF3 picture photo
Mfg. Part Number
MX23A18SF3
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Housings
Brief Description
CONN SOCKET HOUSING 18POS
Datasheet Download
MX23A18SF3.pdf
Availability of MX23A18SF3
QUANTITY
MX23A18SF3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MX23A18SF3
Internal Part NumberEIS-MX23A18SF3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Housings
SeriesMX23A
Packaging-
Connector Type-
Contact Type-
Number of Positions-
Pitch-
Number of Rows-
Row Spacing-
Mounting Type-
Contact Termination-
Fastening Type-
Color-
Features-
Note-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MX23A18SF3
Related LinksMX23A, MX23A18SF3 Datasheet, JAE Electronics Distributor
MX23A18SF3 Details Description
Related parts for MX23A18SF3
RES 82 OHM 1W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONN AUDIO JACK 3.5MM MONO datasheet.pdf
BACKSHELL DB9 MET PLASTIC 3WAY datasheet.pdf
TIMER ANALOG MULTI 12VDC 11PIN datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV DARL 4DIP datasheet.pdf
FINGER GUARD 60MM BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 22POS STRGHT PIN datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 1MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
RES 19K OHM 0.3W 0.01% RADIAL datasheet.pdf