Omron Automation & Safety MY4-CR AC110/120
MY4-CR AC110/120 picture photo
Mfg. Part Number
MY4-CR AC110/120
Manufacturer
Product Category
Power Relays, Over 2 Amps
Brief Description
RELAY
Datasheet Download
MY4-CR AC110/120.pdf
Availability of MY4-CR AC110/120
QUANTITY
MY4-CR AC110/120 Order Process
Ship out your order
Specifications of MY4-CR AC110/120
Internal Part NumberEIS-MY4-CR AC110/120
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Relays
FamilyPower Relays, Over 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MY4-CR AC110/120
Related LinksMY4-CR A, MY4-CR AC110/120 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
MY4-CR AC110/120 Details Description
Related parts for MY4-CR AC110/120
BAG ESD SHIELD 3"X5" METAL-IN datasheet.pdf
RELAY OPTO 3CH 350V 100MA 16-SOP datasheet.pdf
RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 7.5A TO-220SIS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf