Tripp Lite N001-025-GY-R
N001-025-GY-R picture photo
Mfg. Part Number
N001-025-GY-R
Brief Description
CABLE PATCH CAT5E GRAY 25'
Datasheet Download
N001-025-GY-R.pdf
Availability of N001-025-GY-R
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
N001-025-GY-R Order Process
Ship out your order
Specifications of N001-025-GY-R
Internal Part NumberEIS-N001-025-GY-R
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
Standard Package1
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)N001-025-GY-R
Related LinksN001-0, N001-025-GY-R Datasheet, Tripp Lite Distributor
N001-025-GY-R Details Description
Related parts for N001-025-GY-R
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTER 6A datasheet.pdf
TOOL CRIMPER BNC/CATV F/HDTV datasheet.pdf
IC ETHERNET TXRX 8PORT 289-BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 R/A PCB datasheet.pdf
IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4 datasheet.pdf
20P DRAWER CONN MALE datasheet.pdf
RES 357K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.3UH 4.2A 23.1 MOHM datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V 1.3NS 30PPM 3.2X5 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf