Tripp Lite N002-025-GY
N002-025-GY picture photo
Mfg. Part Number
N002-025-GY
Brief Description
CABLE PATCH CAT5E GRAY 25'
Datasheet Download
N002-025-GY.pdf
Availability of N002-025-GY
QUANTITY
N002-025-GY Order Process
Ship out your order
Specifications of N002-025-GY
Internal Part NumberEIS-N002-025-GY
Length25.0' (7.62m)
ShieldingUnshielded
ColorGray
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)N002-025-GY
Related LinksN002-, N002-025-GY Datasheet, Tripp Lite Distributor
N002-025-GY Details Description
Related parts for N002-025-GY
RES SMD 215 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC VIDEO ENCODER NTSC/PAL 64MQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC COMPARATOR LP SOT23-8 datasheet.pdf
IC LP STRB DIFF COMPARATR 8-SOIC datasheet.pdf
IC DECODER/DEMUX 3-8 LINE 16VQFN datasheet.pdf
DIODE GPP 6A 100V GPP INLINE GBU datasheet.pdf
CONN IDC SOCKET 6POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 150V 80A SOT227 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf