Micron Technology N25Q128A13ESFH0F TR
N25Q128A13ESFH0F TR picture photo
Mfg. Part Number
N25Q128A13ESFH0F TR
Brief Description
IC FLASH 128MBIT 108MHZ SOIC
Datasheet Download
N25Q128A13ESFH0F TR.pdf
Availability of N25Q128A13ESFH0F TR
QUANTITY
N25Q128A13ESFH0F TR Order Process
Ship out your order
Specifications of N25Q128A13ESFH0F TR
Internal Part NumberEIS-N25Q128A13ESFH0F TR
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
MX25U12835F Migrating from N25Q128A
Standard Package1,000
Memory TypeFLASH - NOR
Memory Size128M (32Mx4)
Speed108MHz
InterfaceSPI Serial
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Supplier Device Package16-SOP2
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)N25Q128A13ESFH0F TR
Related LinksN25Q128A1, N25Q128A13ESFH0F TR Datasheet, Micron Technology Distributor
N25Q128A13ESFH0F TR Details Description
Related parts for N25Q128A13ESFH0F TR
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 9POS TOP 5MM datasheet.pdf
CABLE ASSY CROSS-OVER PLUG 6FT datasheet.pdf
FUSE PTC RESETTABLE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS SKT datasheet.pdf
IC RF MODULE PLLMC datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.05% 1/4W J LEAD datasheet.pdf